Kodėl vonios druska?

Kodėl vonios druska?

Jau senovės romėnai naudojosi druskos nauda savo pirtyse, nes žinojo, ji padės atsipalaiduoti ir valyti odą. Prieš 2700 metų Kinijoje druska buvo naudojama gydomiesiems tikslams, prieš 1000 metų egiptiečiai irgi žinojo jūros drukos savybes. Hipokratas skatino sveikatai palaikyti ne tik mankštas, masažus, bet ir jūros druskos vonias. Šiais laikais niekam nekyla abejonių vonios druskos teikiama nauda žmogui.

Su jūros druskos vandeniu gaminami purškalai nuo slogos, įvairūs tepalai. Vis labiau populiarėja druskų kambariai – halokameros, kuriuose dirbtinai sukurtas druskų kasyklų mikroklimatas. Panašų efektą galima susikurti ir namuose, tiksliau Jūsų vonioje. Vonioms tinkamos druskos labai daug. Populiariausia yra jūros ir vandenyno druska – ji papildo odą daugeliu naudingų mikroelementų. Jūros druskoje yra daug sodos ir chlorido jonų, sulfatų, jodo, daug neorganinių mikroelementų (kalcio, magnio, kalio ir bromido jonų), kurie minkština odą.

Vonios druska padeda atsikratyti patiriamo streso, įtampos, blogos nuotaikos. Šiltoje vonioje atsipalaiduojama, sumažėja raumenų įtampa, normalizuojasi kūno funkcijos. Šiltas, drėgnas, druskos prisotintas oras atveria kvėpavimo takus, padeda jiems išsivalyti. Ne veltui inhaliacijos tokios naudingos.

Jūros druska tinkama ne tik berti į vonią, bet ir naudoti rankų ir kojų vonelėms. Kontrastinės druskų vonelės padeda palengvinti sunkių kojų sindromo pojūčius. Jūros druska papildyta aliejais ir kitomis medžiagomis puikiai šveičia kūną. Kūno šveitiklis padeda pašalinti nešvarumus, negyvas odos ląsteles, drėkina, maitina, minkština odą, suteikia strangrumo pojūtį.

Jūros druskos granulės gana stambios ir šiurkštokos, todėl jomis ne tik galima nušveisti odą, bet ir pasidaryti veiksmingą anticeliulitinį masažą.

Vonios druskos pritaikymo ir naudos sąrašą būtų galima tęsti. Iš mūsų siūlomo Juodosios jūros druskos pagrindu pagamintos „Aqua Amber“ vonios druskos ir šveitiklių asortimento galite išsirinkti ne vieną Jums tinkamą produktą ir džiaugtis jo teikiamais malonumais.

Mėgaukitės vonios druska kelis kartus per savaitę ir liksite maloniai nustebę jos poveikiu. Palepinti save ne tik malonu, bet ir būtina!

„Aqua Amber“ – atgaiva Jūsų kūnui ir sielai!