Kodėl vonios druska?

Kodėl vonios druska?

Jau senovės romėnai naudojosi druskos nauda savo pirtyse, nes žinojo, kad ji padės atsipalaiduoti ir valyti odą. Šiuo metu niekam nekyla abejonių vonios druskos teikiama nauda žmogui. Vonioms tinkamos druskos labai daug. Populiariausia yra jūros ir vandenyno druska – ji papildo odą daugeliu naudingų mikroelementų. Jūros druskoje yra daug sodos ir chlorido jonų, daug neorganinių mikroelementų (kalcio, magnio, kalio ir bromido jonų), kurie minkština odą.

Druska labai padeda gerinti medžiagų apykaitą, kraujotaką, lygina ir stangrina odą. Taip pat nustatyta, kad druskos vonios stiprina imunitetą, normalizuoja hormonų veiklą ir didina epidermio jautrumą ultravioletiniams spinduliams, todėl būdami prie jūros taip greitai įdegate.

Druskos vonios šalina nuovargį, padeda įveikti depresiją, gydo hipertoniją ir sąnarių ligas, stuburo, širdies bei kraujagyslių sistemos sutrikimus. Druskos vonios padeda sulieknėti.

Jūros druskos granulės gana stambios ir šiurkštokos, todėl jomis ne tik galima nušveisti odą, bet ir pasidaryti veiksmingą anticeliulitinį masažą. Sūrus vanduo įtempia pilvo ir krūtinės odą, todėl vonioje su jūros druska patartina pasilepinti neseniai pagimdžiusioms moterims. Atsikratyti sunkių kojų sindromo padeda kontrastinės vonelės su jūros druska.

Vonios druskos pritaikymo ir naudos sąrašą būtų galima tęsti. Iš mūsų siūlomo Juodosios jūros druskos pagrindu pagamintos „Aqua Amber“ vonios druskos ir šveitiklių asortimento galite išsirinkti ne vieną Jums tinkamą produktą ir džiaugtis jo teikiamais malonumais.

„Aqua Amber“ – atgaiva Jūsų kūnui ir sielai!